R.I.P Talia Castellano...

Udostępnij ten postDziś wyjątkowo notka pozbawiona recenzji.. Czyli bardzo smutny początek dnia..Nie wiem czy znacie, nie wiem czy już wiecie, ale ponoć wczoraj rano odeszła ta mała, 13-letnia dziewczynka, zmagająca się od wielu lat z nowotworem złośliwym. Byłam w szoku jak się dowiedziałam. Uwielbiałam (i zresztą dalej uwielbiam!) jej filmiki na YT, cenię to, że mimo ciężkiej choroby znalazła swoją pasję i w miarę możliwości realizowała ją, stała się wielką inspiracją dla wielu ludzi, nie tylko jeśli chodzi o jej talent do makijażu, ale na pewno dawała siłę i wiarę dla innych chorujących na tę poważną, niestety często śmiertelną chorobę. Ona nigdy się nie poddała, do końca zarażała wszystkich wokół optymizmem.
Trzeba dodać, że konsekwentnie nie zakładała peruki - bo jak mówiła - "Nie lubię peruk... Kiedy mam jakąś na głowie, czuję, że nie jestem sobą"

Niestety, przegrała tą nierówną walkę ... 

Na zawsze w sercach.. 

Spoczywaj w pokoju..


2 komentarze :

  1. Ale smutna wiadomość :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Była wyjątkowa... Nie oglądałam jej kanału co prawda, ale słyszałam kiedyś o niej. Więcej tak naprawdę dowiedziałam się z dzisiejszych portali. Podziwiać za taki hart ducha w obliczu poważnej choroby.

    OdpowiedzUsuń