Kobo, Colour Trends - 11 Sofia

Udostępnij ten post


Kobo,
Colour Trends

Odcień : 11 Sofia
Cena : 9,99 zł
Pojemność : 7,5 ml


Witam Was po tygodniowej przerwie i zarazem po moim krótkim pobycie w Wiśle. Nie da się ukryć - wakacje dobiegają końca ( dla niektórych nawet już się skończyły), zawitała do nas chłodna, ponura jesień..

Na powitanie jesieni wybrałam lakier Kobo, a mianowicie odcień Sofia - wydaje mi się, że dobrze wpasowuje się w te jesienne klimaty. Choć tak naprawdę jest to raczej kolor uniwersalny - mamy tu bardzo, baardzo jasny, blady fiolet, nieco przykurzony. Dłonie wyglądają w nim elegancko, czysto i schludnie.

Kolor ten należy do starszej edycji lakierów Kobo, a więc operujemy cienkim, lecz wygodnym pędzelkiem (mój egzemplarz akurat posiadał jeden wyciągnięty, dłuższy włosek, który musiałam przyciąć). Pełne krycie uzyskałam po 3 warstwach, co prawda przy super wpatrywaniu się dostrzegam moje końcówki paznokci, ale czwarta warstwa jest naprawdę kompletnie zbędna.  Nie odnotowałam żadnych pęcherzyków i tym podobnych niespodzianek, sam lakier schnie dość szybko. Na plus zaliczam jeszcze piękny, szklisty połysk..


Swoją drogą skróciłam nieco paznokietki, nie mam z nimi żadnych problemów, ale zapragnęłam małej odmiany. I chociaż zmiana ta nie jest jakaś radykalna, to i tak czuję różnicę.. ;)Pozdrawiam,
Karo. ;*5 komentarzy :

 1. boski :) uwielbiam takie kolory!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam ten sam kolorek... szkoda ze dlugo na paznokciach się nie trzyma...

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny :)
  ładnie skrócone, też ostatnio swoje odświeżałam w ten sposób :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zastanawiałam się ostatnio nad nim, ale go nie wzięłam i teraz tego żałuję bo na paznokciach bardzo ładnie wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczny kolor :) masz piękne paznokcie :)

  OdpowiedzUsuń