Claire's, Nail Polish - Glitter Black/White

Udostępnij ten post

Claire's
Nail Polish

Odcień : Glitter Black/White
Cena : 13,90 zł
Pojemność : 10 ml

O sklepie Claire's jeszcze nie tak dawno mogłam tylko pomarzyć.. do momentu aż pojawił się w nowo otwartej Galerii Katowickiej. Oczywiście musiałam wnikliwie przejrzeć lakiery tej firmy. :)

I tak o to wpadł mi w łapki m.in ten czarno-biały glitter. Powiem jedno - to geniusz. Mamy tu chyba wszystko czego dusza zapragnie, totalny misz masz - duże czarne heksy, mniejsze białe, malutkie czarne i białe drobiny, a do tego paseczki, również black & white. :) Glitter jest mega przyjemny w nakładaniu, nie jest glutowaty i już przy pierwszej warstwie nabiera się się przyzwoita ilość tych wszystkich cudowności (pędzelek jest raczej standardowy). I jeszcze jedno - nic nie odstaje. Na początku miałam ozdobić nim tylko niektóre paznokcie, ale efekt tak mi się spodobał, że ozdobiłam nim wszystkie pazurki - na kciuku widzicie jedną, a na pozostałych paznokciach dwie warstwy. Bazą jest tutaj słodki róż od H&M, o którym pisałam TUTAJ, więc rzecz jasna daruję sobie wypociny na jego temat.:) 

Zdecydowanie zakochałam się w tym połączeniu. Wydaje mi się, że glitter ten będzie prezentował się właśnie najlepiej na wszelkiego rodzaju pastelowych odcieniach. Zmywanie oczywiście do przyjemnych nie należało, ale tym razem absolutnie się nie czepiam. :D Zauważyłam też, że jest bardzo podobny do jednego z Icy Topów firmy Flormar, ale ten od Claire's przez niewielkie różnice jest zdecydowanie ciekawszy... :)

A teraz prezentacja. Uwaga - dużo zdjęć. :D
I jeszcze kilka z flashem..


Normalnie kocham go! Na stronie Claire's oznaczony jest jako dobry wybór na Halloween.. a dla mnie będzie nim bez względu na okazję. :)) Wam również się tak podoba? Karo.6 komentarzy :