Wibo, Express Growth - 49

Udostępnij ten post


Wibo,
Express Growth

Odcień : 49
Cena : ok. 5 zł
Pojemność : 8,5 ml
Już kilka lat mam baardzo podobny odcień, nawet z tym samym numerkiem, tyle że z serii Extreme Nails, więc podejrzewam, że miały to być bliźniacze kolory; zresztą wiem, że często Wibo/Lovely powiela swoje odcienie, więc pewnie tutaj jest podobnie. :) Tak czy inaczej, numerek 49 z tej drugiej serii jest już niestety niedostępny, a że był/jest to jeden z moich ulubionych lakierów chciałam sprawdzić, czy ten jest identyczny. Są pewne różnice, ale o tym może w innym poście.


Kolor jak dla mnie jest fantastyczny, niebieski, złamany nieco zielenią, naszpikowany złotym, zielonym oraz pomarańczowym shimmerem (czego oczywiście na zdjęciach nie widać), co tworzy bardzo udaną, mieniącą się mieszankę. :)
Według mnie to jeden z najciekawszych lakierów firmy Wibo.

Krycie jest całkiem w porządku, 2 warstwy załatwiają sprawę, nie bąbelkuje, nie barwi płytki ani skórek, czasem tylko zafarbuje (lekko!) palce podczas zmywania, ale da się to łatwo usunąć, ogólnie nie mam się do czego przyczepić.

Zdjęcia niestety nie wyszły takie jakbym chciała, w ogóle nie oddają piękna tego lakieru.. Do tego dzień był mało słoneczny, więc pomagałam sobie lampą błyskową..

:* Karo.


3 komentarze :

  1. lubię lakiery Wibo a ten kolorek idealny na sezon jesienno/zimowy

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow ale masz długaśne pazurki, a kolorek śliczny mam jeden lakier w tym kolorze

    OdpowiedzUsuń