Manhattan, YEAH & YANG, Nail Polish (+ topper H&M)

Udostępnij ten post


Manhattan
YEAH & YANG,
Nail Polish

Odcień : 09O Sashimi Mimi
Cena : 14,99 zł
Pojemność : 8 ml


Na początku przepraszam, że ponad tydzień nie było żadnego wpisu, ale zwyczajnie odczuwałam brak jakiejś blogerskiej weny :D, a nie chciałam pisać nic na siłę. Jednak już wracam, z (prawie) świeżymi swatchami. :)

Dziś mam do zaprezentowania kolejny lakier firmy Manhattan z limitowanej kolekcji Yeah&Yang. Ze smutkiem stwierdzam, że niestety chyba nie wszystkie odcienie są dostępne w Polsce, więc musiałam obejść się smakiem, jeśli chodzi o kilka kolorków... 



Co kryje się pod tajemniczą nazwą Sashimi Mimi? To bardzo delikatny, bardzo rozbielony, blady róż o całkowicie kremowym wykończeniu. Jak wiecie (lub też nie wiecie) róż na paznokciach kręcił mnie od zawsze, może dlatego, że to mój ulubiony kolor, więc wręcz połykam wszelkie interesujące lakiery w tym kolorze. :) Tak też musiało stać się z tym delikwentem. :P

Lakier trochę smuży, 3 warstwy są konieczne do pełnego krycia, ale tak to zwykle bywa z tego typu odcieniami. Z tego co pamiętam trochę gdzieniegdzie zbąblował po drugiej warstwie, ale później było to praktycznie niewidoczne, zwłaszcza po nałożeniu niezawodnego Poshe. :)

Dodam jeszcze, że do wykończenia french manicure się nie nada, za bardzo smuży i ma zbyt duże krycie.

W tym egzemplarzu irytował mnie trochę pędzelek, jak dla mnie mógłby być choć minimalnie zaokrąglony, bo przy skórkach operowało się nim tak sobie.




















Palec serdeczny oraz kciuk ozdobiłam brokatowym lakierem-topperem od H&M (Rooftop Party). ;) Nałożyłam dwie warstwy, głównie skupiając się na górnej części paznokcia.











:* Karo.




4 komentarze :