My Secret, SANDY - 174 Blue Sparks

Udostępnij ten post

My Secret, 
SANDY

Odcień : 172 Blue Sparks
Cena : 7,99 zł
Pojemność : 10 ml

Ten piaseczek od razu wpadł mi w oko, moim zdaniem jest najciekawszy z całej kolekcji piasków My Secret.

Bazą jest tutaj czerń lub bardzo ciemny granat, to ciężkie do stwierdzenia ponieważ lakier zawiera dużą ilość niebieskich i zielonych drobinek, przez co jest na maksa interesujący.:)

Nakłada się go całkiem dobrze, natomiast jego krycie jest dla mnie intrygujące - po dwóch, średnich warstwach niby wszystko wyglądało już ok, ale pod światło było widać gdzieniegdzie łyse placki, trochę prześwitywały też końcówki, więc dołożyłam trzecią i to załatwiło sprawę. Poza tym efekt piasku też wyglądał jakoś tak lepiej przy tych trzech warstwach. Cóż, mogłoby być lepiej z tą pigmentacją, ale tragedii nie ma. Schnie przeciętnie, faktura piaskowa pojawia się dość szybko i jest delikatna, nie uświadczymy tu też matowego efektu, lakier jest lekko błyszczący i chyba też dzięki temu wszelkie zabrudzenia pod wodą schodzą dość szybko, nie wżerają się tak bardzo w niego jak w niektóre inne piaskowe lakiery które posiadam. 

Zmywanie nie należy do najłatwiejszych, do tego wszędzie potem latają te drobiny, ale da się przeżyć, lakier jest na tyle interesujący, że nie powinno być to wielkim problemem.

I na koniec ciekawostka - nosiłam go około 3-4dni (naprawdę długo jak na mnie) i po jakichś dwóch dniach za wyjątkiem lekko obtartych końcówek zauważyłam dziwną rzecz - a mianowicie miałam wrażenie, że z niektórych drobinek zmył się/starł pigment, ponieważ nie wiadomo skąd na moich paznokciach pojawiło się po kilka jasnych drobin, których wcześniej tam nie było. Nic strasznego oczywiście, ale się zdziwiłam.:)

FLASHZ tej kolekcji podoba mi się jeszcze fiolet, może się skuszę..?


Karo.

5 komentarzy :

 1. super kolor ;) taki trochę papier ścierny ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fiolet jest świetny polecam:) A ten podobny trochę do piasków Wibo:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny ten piasek ! Niestety nie mam dostępu do tych lakierów :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam i bardzo się z nim polubiłam!

  OdpowiedzUsuń