Golden Rose, Care + Strong - 130

Udostępnij ten post


Golden Rose
Care + Strong
Nail Lacquer 

Odcień : 130
Cena : 6 zł
Pojemność : 11 ml


Ten lakier to już lekki staruszek, ma gdzieś 4, może nawet około 5 lat. Zakrętka wygląda jak po małej wojnie (czy wojna może być mała?!:D), w sumie sama nie wiem dlaczego jest tak upaćkana, ale nieważne. W każdym razie postanowiłam sobie go przypomnieć i..

Jestem pod wrażeniem, że kiedyś tego typu odcienie bardzo mi się podobały. Trzeba dodać, że konkretnie takie odcienie + wykończenie, wszak mniej więcej połowę buteleczki zużyłam :) Moim zdaniem wygląda jak prawdziwa perła, o lekko różowym zabarwieniu, z frostowym wykończeniem (pociągnięcia pędzelka są słabo widoczne). Cóż, tylko krowa nie zmienia poglądów.:) Teraz nie nosi mi się tego lakieru zbyt dobrze, wolę bardziej zdecydowane kolory, choć ten pewnie 
wpadnie komuś w oko, bo to fakt faktem całkiem dobry, codzienny lakier, do pracy i nie tylko. Nie wiem tylko czy jest jeszcze dostępny, w sklepie internetowym Golden Rose co prawda figuruje taki numerek, ale na podglądzie kolor wydaje się zupełnie inny.

Mimo swoich lat lakier nie zmienił zbytnio swojej konsystencji, co się mu oczywiście chwali, może tylko odrobinę zgęstniał. Do pełnego krycia potrzebne są 2 grubsze lub 3 cieńkie warstwy. Na minus zaliczam schnięcie, nie wiem czy to z powodu jego 'starości', czy też te lakiery tak mają, ale mimo nałożenia Poshe te 3 warstwy długo pozostawały nieco plastyczne.FLASHJak oceniacie tego staruszka ? :) 

:* Karo.
6 komentarzy :

 1. Pięknie się prezentuje :) Paznokcie śliczne!

  OdpowiedzUsuń
 2. masz piękne pazurki, a lakier kojarzy mi się z zimą

  OdpowiedzUsuń
 3. nie moje wykończenie :) zdecydowanie wolę kremowe lakiery :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie wygląda.Masz piękne paznokcie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takiego perłowego wykończenia nie lubię.

  OdpowiedzUsuń